Fatboy arrow Fatboy pytle arrow Fatboy Original arrow Fatboy Original - oranžová
Delta 40, biláFatboy Buggle-up - bílá

Fatboy  Original - oranžová
Zobrazit v plné velikosti


Fatboy Original - oranžová

Cena za kus (kus): 5 290 Kč


Sedací vak Fatboy Original – nová alternativa odpočinku. Nekonečné množství způsobů sezení a ležení.

Fatboy Original lze použít v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji. Nebo také jako nouzové lůžko, relaxační polštář před TV, zpestření pro mazlící se pár… Mohou na něm sedět až 3 dospělé osoby či 4 děti vedle sebe, takže je vhodný i do školek. Pro větší pohodlí ho můžete použít v kombinaci s Fatboy Point jako podložkou pod nohy nebo např. pod notebook. Hráči videoher a playstation, kteří preferují pozici co nejblíže zemi, ho zajisté také ocení. Další varianty záleží na fantazii majitele.

Rozměr 140×180 cm, výška cca 30 cm. Je vyroben z praktického a lehce omyvatelného nylonového antialergického materiálu se speciálním povrchem. Plněn malými polystyrenovými kuličkami vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a tak neubývají na objemu jako klasický polystyren. Nelze jej roztrhat – speciální space age nylon je zvláště odolný a trvanlivý. Fatboy Original je také uznáván chiropraktiky jako ideální řešení pro únavu svalů a páteře.

Další variantou je Fatboy Original s Marimekko vzory nebo sedací vak Fatboy Original v menší velikosti určené pro děti – Fatboy Junior.

Fatboy Original - oranžová
Barva oranžová
Design Jukka Setäla
Materiál omyvatelný nylon
Náplň malé nejjemnější polystyrénové kuličky
Velikost 140x180 cm
Hmotnost 9 kg